Cena fotowoltaiki
wyceń instalację

Wpisz w kalkulatorze miesięczny koszt za energię, roczne zużycie lub moc instalacji. Zobacz proponowaną cenę i szczegóły oferty. Poniżej znajdziesz informacje jakie stosujemy panele fotowoltaiczne i inwerter.

Wybierz metodę obliczenia

x 12 miesięcy = 1 951 zł / rok
kWh
Pakiet Standard
Pakiet Premium
Moduły
Jinergy JNMM72-380, 380 Wp
ikona
Inwerter
Solar Edge SE9K
ikona
Gwarancja
Produkcja energii 25 lat
Moduły + Inwerter 12 lat
Rękojmia 3 lata
ikona
Moduły
Jinergy JNMM72-380, 380 Wp
ikona
Inwerter
Solar Edge SE9K
ikona
Gwarancja
Produkcja energii 25 lat
Moduły + Inwerter 12 lat
Rękojmia 3 lata
ikona

Premium - rozszerzona gwarancja

  • 20 lat rozszerzonej gwarancji na inwerter Solar Edge,
  • Rękojmia 5 lat

Wybierz metodę obliczenia

Twoja moc instalacji to 3,04 kWp

15 355 zł netto

Szczegóły oferty

Wybierz metodę obliczenia

Napisz do nas

Po jakim czasie zwróci się instalacja?

W czasie

kalendarz

7 lat

Instalacja wyprodukuje

błyskawica

12 500 kW

Zaoszczędzisz na energii

pieniądze

21 100 zł

Rocznie zaoszczędzisz średnio

Koszt instalacji 15 355

Zmień dane

Z jakich komponentów składa się nasza instalacja?

Instalacja fotowoltaiczna musi produkować energię bezawaryjnie i bezobsługowo przez min. 25 lat. Panele i inwerter dobieramy tylko od pewnych i sprawdzonych producentów - Jinergy i SolarEdge. Wiemy, że analiza dostępnych komponentów i ofert nie należy do łatwych. Dlatego połączyliśmy najlepsze technologie fotowoltaiczne w jedną instalację - dla Twojego spokoju i wygody.

Moduły dużej mocy Jinergy
Rozwiń
Zwiń
Duża moc modułów zmniejsza ilość potrzebnego miejsca na dachu. Gwarantowana produktywność to 25 lat. W tym czasie masz pewność, że moduły będę produkowały energię min. 80% swojej pierwotnej mocy. Pobierz kartę katalogową
Wydajny inwerter Solar Edge
Rozwiń
Zwiń
Kiedy zasilanie jest wyłączone, przewody DC są automatycznie odłączane od zasilania. Dzięki temu przez panele, dach i przewody nie płynie prąd o wysokim napięciu. Można bezpiecznie przystąpić do akcji serwisowych lub ratowniczych. Pobierz kartę katalogową
Technologia optymalizatorów
Rozwiń
Zwiń
Praca każdego panela jest regulowana przez dedykowany optymalizator mocy. Monitoruje i dostosowuje parametry pracy najlepsze dla aktualnych warunków pogodowych. Więcej energii z modułu to więcej energii dla domu.
Stabilny system montażowy Energy5
Rozwiń
Zwiń
Lekka konstrukcja stworzona z wytrzymałych materiałów odpornych na przeciążenia, pogodę i wysoką temperaturę. Elementy montażowe dobieramy odpowiednio do rodzaju poszycia dachowego, aby instalacja pracowała stabilnie przez cały okres produkcji energii.
Moduły o
wysokiej mocy
Wydajny inwerter
Technologia
optymalizatorów
Stabilny system
montażowy
decoration

Więcej energii,
mniejsze koszty

Zastosowanie modułów dużej mocy zmniejsza ilość paneli jakie trzeba zainstalować na dachu. To idealne rozwiązanie dla domów z ograniczoną połacią dachową.

Moduły do instalacji domowej.
Na co zwrócić uwagę ?

Czytaj dalej

Zacienienie nie zmniejsza wydajności całej instalacji

Każdy panel fotowoltaiczny pracuje indywidualnie wytwarzając maksymalną moc w danym momencie. Słabsze moduły nie determinują działania reszty i nie ograniczają produkcji energii całego systemu (maksymalny punkt mocy). Ciesz się fotowoltaiką wydajniejszą o 15%.

Zacienienie instalacji fotowoltaicznej – czy jest na to rozwiązanie?

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo Twojego domu

Produkowana energia jest przekazywana z paneli do inwertera. Instalację można odciąć od sieci energetycznej, ale nawet wówczas na dachu może znajdować się napięcie 600V. Stosujemy technologię SafeDC – przy wyłączonym zasilaniu, przewody DC są automatycznie odłączane. Dzięki temu przez panele, dach i przewody nie płynie prąd o wysokim napięciu. Można bezpiecznie przystąpić do akcji serwisowych lub ratowniczych.